Ортопедо- травматологічне відділення  КЗ «КМЛШМД»ДОР» є основною по наданню ортопедо – травматологічної допомоги мешканцям м. Кам’янське та районів. Саме велике ортопедо-травматологічне відділення у місті Кам’янське.   Знаходиться на 3 поверсі лікарні та розраховане на  45 ліжок.  В ньому проводяться усі види оперативних втручань на опорно-руховому апараті: усі види остеосинтеза кісток при переломах, ортопедичні операції на кістково – мязової системі, спортивна травматологія, артроскопічне втручання на колінному суглобі при пошкодженні менісків  та зв’язок, пересадка хрящової тканини, мозаїчна хондропластика при захворюваннях хряща. Також  проводяться високотехнологічні операції –тотальне ендопротезування кульшового суглобу при переломах шийки стегна, деформуючому артрозу кульшовому суглобу, асептичному некрозі головки стегна. Кількість цих операції щорічно зростає, що покращує якість життя людей.

      Основним завданням відділення є надання цілодобової висококваліфікованої медичної допомоги хворим з травматичними пошкодженнями кісток та суглобів, а також із захворюваннями опорно-рухового апарату.  Надання комплексної екстренної медичної допомоги хворим починається з моменту доставки в приймальне відділення, що включає сортування, первинну діагностику, реанімаційні заходи, оперативне лікування, післяопераційну терапію та також відновлювальну терапію. Базисні принципи лікування хворих складаються  з 2-х основних світових концепцій надання травматологічної допомоги при травмі: Damage control, early total care.

[Not a valid template]

    Ортопедо- травматологічне відділення КЗ «КМЛШМД»ДОР» має тісні зв’язки з кафедрою травматології та ортопедії Дніпропетровської державної медичної академії (зав.кафедри – професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат державної премії України, академік Лоскутов О.Є.).

    Лікарі відділення приймають активну участь у міжнародних та всеукраїнських з’їздах, конференціях, симпозіумах, засіданнях  ортопедів і травматологів, проходять курси підвищення кваліфікації в межах області, України та закордоном в провідних європейських клініках. Ортопеди-травматологи в своїй щоденній роботі впроваджують нові вміння та навики здобуті ними під час підвищення  кваліфікації, активно впроваджують сучасні методи надання високоспеціалізованої травматологічної допомоги хворим з використанням новітніх технологічних засобів.

Напрямки роботи відділення:

  1. Травматологічний напрямок роботи відділення
  2. Ортопедичний напрямок роботи відділення

Спеціалісти відділення травматології та ортопедії

Громов Олександр Володимирович

Завідувач відділення

Міський спеціаліст з травматології та ортопедії

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Бербенець Олександр Сергійович

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Брухно Олександр Константинович

Лікар ортопед-травматолог першої категорії

Костенко Ігор Олександрович

Лікар ортопед-травматолог

Шуліка Микола Васильович

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Кулик Валерій Олександрович

Лікар ортопед-травматолог першої категорії

Чуприна Микола Валерійович

Міський позаштатний рабіолог

Лікар ортопед-травматолог другої категорії