Відділення екстреної “невідкладної” медичної допомоги є структурним підрозділом багатопрофільної лікарні КЗ “Кам’янська міська лікарня швидкої медичної допомоги”ДОР”, яке у цілодобовому режимі надає екстрену тобто невідкладну медичну допомогу мешканцям міста Кам’янське, Криничанського, Царичанського, Верхньодніпровського, Петриківського, частково П’ятихатського районів та місту Вільногірськ.
До відділення приймаються громадяни, яких було доставлено бригадами швидкої медичної допомоги, направлені на госпіталізацію лікарями лікувально-профілактичних закладів або звернулися самостійно. Взагалі до лікарні може звернутися самостійно будь-яка людина, яка потребує медичною допомоги цілодобово.
Невідкладна медична допомога надається згідно з протоколами надання медичної допомоги, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України хворим хірургічного, травматологічного, кардіологічного, нейрохірургічного, гінекологічного, опікового профілю та хворим з невідкладними станами, які загрожують життю.
Одним із пріоритетних завдань приймально-діагностичне відділення, крім надання першої спеціалізованої медичної допомоги є обстеження хворих з метою встановлення вірного клінічного діагнозу, що можливе завдяки потужній діагностичної бази, яку відділення має в своєму складі. Так відділення має ургентну діагностичну лабораторію, кабінет ультразвукових досліджень, рентгенологічний апарат та комп’ютерний томограф. Також можливе проведення ендоскопічних досліджень ургентним хворим при наявності показань для обстеження.
Для хворих, діагноз яких не було встановлено та хворих з функціональними станами в приймальному відділенні відкриті діагностичні палати, де вони можуть перебувати на протязі доби під наглядом чергового мед. персоналу . Під час перебування на ліжку хворим проводять усі необхідні діагностичні обстеження для встановлення діагнозу та призначують лікування. Після визначення діагнозу пацієнтів або виписують на амбулаторне лікування або переводять до іншого відділення чи медичного закладу.
В денний час у відділенні можна отримати консультацію хірурга, судинного хірурга.
За рік КЗ “Кам’янська міська лікарня швидкої медичної допомоги”ДОР” обслуговує близько 11000 пацієнтів і їх кількість неухильно зростає, а приймально-діагностичне відділення стоїть на передовій захисту вашого здоров’я.
Завідувач приймальним відділенням канд.мед.наук., лікар-хірург вищої категорії Ледньов Дмитро Олександрович.

Спеціалісти відділення екстреної “невідкладної” медичної допомоги

Ледньов Дмитро Олександрович

Завідуючий відділення екстреної “невідкладної” медичної допомоги

Кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії

Старша медсестра відділення екстреної "невідкладної" медичної допомоги
Швец Яна Валентинівна

Старша медсестра відділення екстреної “невідкладної” медичної допомоги

 

 

Робочі моменти відділення

[Not a valid template]